Collecteren tijdens live uitzending van de kerkdienst in 'De Voorhof'

Collecteren via Givt -app

Vanaf zondag 29 maart 2020 wordt een nieuwe mogelijkheid geboden om op afstand te collecteren tijdens live uitzending(en) van onze kerkdiensten’ in ‘De Voorhof’. Als je gebruik wilt maken van deze nieuwe manier van collecteren heb je de Givt -app nodig. Bij het openen van Kerk TV live (Kerkdienst gemist) is rechts onderaan een geefknop ‘geef met Givt’ zichtbaar. Deze kan aangeklikt worden en er worden twee mogelijkheden getoond om te doneren, door:
a) het openen van de Givt app (al aanwezig/gedownload op de smartphone) door het scannen van de QR code en collectegeld(en) in te vullen of
b) het bedrag en emailadres in te vullen, de Givt  -app te downloaden en daarna kan de volledige  registratie worden afgerond.
Downloaden van de Givt -app kan op www.givtapp.net/download.

U kunt 24 uur per dag geld overmaken voor de collectes, dit is niet beperkt tot de diensten.