Collecteren tijdens live uitzending van de kerkdienst in 'De Voorhof'

Collecteren via Givt-app
Geven met Givt

Onze gemeente gebruikt Givt als aanvullende geefmogelijkheid voor de collecte. Givt is een app waarmee je altijd en overal mee kan doen aan de collecte. Of je nu thuis meekijkt vanaf de bank, of als je geen contant geld mee hebt tijdens de dienst. Met Givt kan je gewoon blijven geven. Open de app, kies hoeveel je wilt geven aan collecte 1, 2 of 3, kies hoe je wilt geven en klaar! Je downloadt de Givt-app in Google Play of in de App Store. Kijk voor meer informatie over Givt op www.givtapp.net.

Scan onderstaande QR-code via smartphone of klik op de afbeelding
QR-code Givt

U kunt 24 uur per dag geld overmaken voor de collectes, dit is niet beperkt tot de diensten. Tijdens kerkdienst live / kerkdienst gemist kan er ook worden overgemaakt via de geefknop rechts onderaan het beeldscherm van je computer, tablet e.d. Ook kan er in de app overgemaakt worden via een lijst: kies dan voor PG De Voorhof Woudenberg.

Begeleiding bij gebruik van Givt
Via deze pdf of via de pagina Veelgestelde vragen.

Het collectegeld kan ook worden geboekt op IBAN NL45 RABO 0382 4662 68 t.n.v. Diaconie De Voorhof