Dienstrooster kerkdiensten

Welke roosterweergave vindt u prettiger?

Als proef is er een nieuwe weergave van het dienstrooster gemaakt. Eerst wordt de nieuwe weergave getoond, daaronder (even naar beneden scrollen) hebben we de oude weergave geplaatst. We willen graag weten welke van deze twee u het prettigst vindt.
Heeft u een beter idee om het dienstrooster weer te geven? We horen het graag via webmaster [apenstaartje] pkndevoorhof.nl.

De poll/peiling heeft een jaar opengestaan. 36 mensen hebben gereageerd, waarvan een krappe meerderheid voor de 'nieuwe' weergave kiest. Ik laat de indeling daarom nu staan zoals deze is.

De lijstweergave (bovenaan de pagina).
53% (19 stemmen)
De tabelweergave (onderaan de pagina).
47% (17 stemmen)
Totaal aantal stemmen: 36

Wijzigingen en/of verbeteringen? We willen het graag weten! Neem dan contact op via het contactformulier of mail de webredactie. Dank u!

augustus 2017

  • 6 augustus 10.00, 7e zondag van de zomer
    • Voorganger: ds. Bernard H. Baakman, Langbroek
    • 1e Ouderling: Annelies Buurmans
    • 2e Ouderling: Jaap de Ronde
    • Diaken: Janny Kaljee & Gerry Thiescheffer
    • Organist: Wim van Hoek
    • Lector: Anja Veltman
    • Koster: Bertus Brouwer
    • Kindernevendienst: Anneke Methorst
    • Beeld & geluid: Ronald Maaijen
  • 13 augustus 10.00, 8e zondag van de zomer
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Arend Hoogers
    • 2e Ouderling: Rien Stuivenberg
    • Diaken: Meino Huisman & Gerda van den Brink
    • Organist:
    • Lector: Johan Thiescheffer
    • Koster: Ab van den Pol
    • Kindernevendienst: Mirjan Schep
    • Beeld & geluid: André van Dijk
  • 20 augustus 10.00, 9e zondag van de zomer
    • Voorganger: ds. Martin Boon, Austerlitz
    • 1e Ouderling: Bert Boels
    • 2e Ouderling: Leny de Koeijer
    • Diaken: Annelies van Ravenhorst & Janny Kaljee
    • Organist: Sander Booij
    • Lector: Jan Bessembinders
    • Koster: Ad Kleinveld
    • Kindernevendienst: Sylvia van de Peut
    • Beeld & geluid: Mirjan Schep
  • 27 augustus 10.00, 10e zondag van de zomer
    • Avondmaal
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Gerrit Jan Busser
    • 2e Ouderling: Johan de Kruijff
    • Diaken: Lammy Holl & Meino Huisman
    • Organist: Jaap van Dijk
    • Lector: Alice Bossema
    • Koster: Erwout Blokhuis
    • Kindernevendienst: Hilde de Ronde & Gerda Holl
    • Beeld & geluid: Jan van Bentum
  • 27 augustus 15.30
    • Avondmaal Groenewoude
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Alice Bossema
    • Diaken: Henny Voogt & Jan Kromhout
    • Organist: Adrie Duizendstra
    • Koster: Anton Veldhuizen

september 2017

  • 3 september 10.00, 11e zondag van de zomer
    • Startzondag + Afscheid ambtsdrager(s)
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Gerda van 't Foort
    • 2e Ouderling: Rien Stuivenberg
    • Diaken: Kees van Wolfswinkel & Gerry Thiescheffer
    • Organist: Berend van Surksum
    • Lector: Carolina van der Krans
    • Koster: Bertus Brouwer
    • Kindernevendienst: Mariëlle Timmerman & August Wijnberg
    • Beeld & geluid: Martin Standaart & Jascha Standaart
  • 10 september 10.00, 12e zondag van de zomer
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Bettina van de Wetering
    • 2e Ouderling: Gilda Hoogers
    • Diaken: Henny Voogt & Janny Kaljee
    • Organist: Wim van Hoek
    • Koster: Erwout Blokhuis
    • Kindernevendienst: Mirjan Schep & Arieëne Koelewijn
    • Beeld & geluid: André Nederlof
  • 17 september 10.00, 13e zondag van de zomer
    • Intrededienst Ds. Marten Jan Kooistra
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Rien Stuivenberg
    • 2e Ouderling: Annelies Buurmans
    • Diaken: Gerda van den Brink & Lammy Holl
    • Organist: Berend van Surksum
    • Koster: Bertus Br./Ad Kleinveld
    • Kindernevendienst: Sylvia van de Peut & Janneke Smit
    • Beeld & geluid: André Nederlof
  • 24 september 10.00, 1e zondag van de herfst
    • Vredesdienst
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Leny de Koeijer
    • 2e Ouderling: Arend Hoogers
    • Diaken: Helen Jansen & Meino Huisman
    • Organist: Sander Booij
    • Koster: Cor Stuivenberg
    • Kindernevendienst: Hilde de Ronde & Gerda Holl
    • Beeld & geluid: Ab van den Pol
  • 24 september 18.30
    • Hof van Heden
    • Voorganger: Cees Kraayenoord
    • 1e Ouderling: Alice Bossema
    • Diaken: Johan Jansen & Annelies van Ravenhorst
    • Organist: Jaap van Dijk
    • Koster: Anton Veldhuizen
    • Beeld & geluid: Martin Standaart & Jascha Standaart

oktober 2017

  • 1 oktober 10.00, 2e zondag van de herfst/Israel zondag
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Johan de Kruijf
    • 2e Ouderling: Bert Boels
    • Organist: Wim van Hoek
    • Koster: Erwout Blokhuis
    • Beeld & geluid: Jacqueline van Bentum
  • 8 oktober 10.00, 3e zondag van de herfst
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • 1e Ouderling: Annelies Buurmans
    • 2e Ouderling: Gerda Holl
    • Organist: Sander Booij
    • Koster: Ab van den Pol
    • Beeld & geluid: André van Dijk & Jan van Bentum
  • 8 oktober 17.00
    • School & Kerk
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Gerda Holl
    • Organist: Berend van Surksum
    • Koster: Jan de Lange
  • 15 oktober 10.00, 4e zondag van de herfst
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • 1e Ouderling: Bert Boels
    • 2e Ouderling: Gerrit Jan Busser
    • Organist: Jaap van Dijk
    • Koster: Bertus Brouwer
    • Beeld & geluid: Mirjan Schep
  • 22 oktober 10.00, 5e zondag van de herfst
    • Voorganger: da. Tjitske de Vries-Meijer, Amsterdam
    • 1e Ouderling: Arend Hoogers
    • Koster: Cor Stuivenberg
    • Beeld & geluid: Reinier Vunderink
  • 22 oktober 18.30
    • Voorganger: Verdieping & Ontmoeting
    • 1e Ouderling: Leny de Koeijer
  • 29 oktober 10.00, 6e zondag van de herfst
    • Avondmaal
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Gerda van 't Foort
    • 2e Ouderling: Anneke Bos
    • Organist: Adrie Duizendstra
    • Koster: Ad Kleinveld
  • 29 oktober 15.30
    • Avondmaal Groenewoude
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Alice Bossema
    • Organist: Adrie Duizendstra
    • Koster: Cor Stuivenberg

november 2017

  • 1 november 19.30
    • Dankdag voor gewas
    • Geen voorganger
    • 1e Ouderling: Jaap de Ronde
    • Organist: Wim van Hoek
    • Koster: Erwout Blokhuis
  • 5 november 10.00, 7e zondag van de herfst
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Gilda Hoogers
    • 2e Ouderling: Rien Stuivenberg
    • Organist: Jaap van Dijk
    • Koster: Bertus Brouwer
  • 5 november 18.30
    • Leerdienst
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • Organist: Berend van Surksum
  • 12 november 10.00, 8e zondag van de herfst
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • 1e Ouderling: Leny de Koeijer
    • 2e Ouderling: Gerrit Jan Busser
    • Koster: Ab van den Pol
  • 19 november 10.00, 9e zondag van de hefst
    • Voorganger: da. Nine Meynen, Utrecht
    • 1e Ouderling: Anneke Bos
    • 2e Ouderling: Annelies Buurmans
    • Organist: Wim van Hoek
    • Koster: Ad Kleinveld
  • 26 november 10.00, Laatste zondag van het kerkelijk jaar
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Annelies Buurmans
    • 2e Ouderling: Arend Hoogers
    • Koster: Bertus Brouwer
  • 26 november 18.30
    • Hof van Heden
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • 1e Ouderling: Gerda Holl
    • Organist: Jaap van Dijk
    • Koster: Anton Veldhuizen

december 2017

  • 3 december 10.00, 1e zondag van Advent
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • 1e Ouderling: Bert Boels
    • 2e Ouderling: Bettina van de Wetering
    • Organist: Sander Booij
    • Koster: Cor Stuivenberg
  • 3 december 18.30
    • adventszangdienst
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Bettina van de Wetering
    • Organist: Berend van Surksum
  • 10 december 10.00, 2e zondag van Advent
    • Avondmaal
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Gerda Holl
    • 2e Ouderling: Gerda van 't Foort
    • Organist: Jaap van Dijk
    • Koster: Bertus Brouwer
  • 10 december 15.30
    • Avondmaal Groenewoude
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Alice Bossema
    • Organist: Adrie Duizendstra
    • Koster: Cor Stuivenberg
  • 17 december 10.00, 3e zondag van advent
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • 1e Ouderling: Gerrit Jan Busser
    • 2e Ouderling: Jaap de Ronde
    • Organist: Sander Booij
    • Koster: Ab van den Pol
  • 24 december 10.00, 4e zondag van advent
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • 1e Ouderling: Jaap de Ronde
    • 2e Ouderling: Rien Stuivenberg
    • Koster: Ad Kleinveld
  • 24 december 22.00, Kerstnachtdienst
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • 1e Ouderling: Rien Stuivenberg
    • Organist: Berend van Surksum
    • Koster: Anton Veldhuizen
  • 25 december 10.00, Eerste Kerstdag
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Gerda van 't Foort
    • 2e Ouderling: Rien Stuivenberg
    • Organist: Wim van Hoek
    • Koster: Ab v.d. Pol/Erwout Bl
  • 31 december 10.00, zondag na kerst
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Alice Bossema
    • 2e Ouderling: Johan de Kruif
    • Organist:
    • Koster: Bertus Brouwer
  • 31 december 19.30, Oudjaar
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • Organist: Berend van Surksum
    • Koster: Jan de Lange
augustus 2017
VoorgangerBijzonderhedenOuderlingDiakenOrganistLectorKosterCollectantKindernevendienstJOP BasicsBeeld & geluid
6 aug
10.00
ds. Bernard H. Baakman, Langbroek7e zondag van de zomer1e: Annelies Buurmans
2e: Jaap de Ronde
Janny Kaljee & Gerry ThieschefferWim van HoekAnja VeltmanBertus BrouwerAnneke MethorstRonald Maaijen
13 aug
10.00
ds. Pieter Koekkoek8e zondag van de zomer1e: Arend Hoogers
2e: Rien Stuivenberg
Meino Huisman & Gerda van den Brink Johan ThieschefferAb van den PolMirjan SchepAndré van Dijk
20 aug
10.00
ds. Martin Boon, Austerlitz9e zondag van de zomer1e: Bert Boels
2e: Leny de Koeijer
Annelies van Ravenhorst & Janny KaljeeSander BooijJan BessembindersAd KleinveldSylvia van de PeutMirjan Schep
27 aug
10.00
ds. Pieter Koekkoek10e zondag van de zomer, Avondmaal 1e: Gerrit Jan Busser
2e: Johan de Kruijff
Lammy Holl & Meino HuismanJaap van DijkAlice BossemaErwout BlokhuisHilde de Ronde & Gerda HollJan van Bentum
27 aug
15.30
ds. Pieter KoekkoekAvondmaal Groenewoude1e: Alice BossemaHenny Voogt & Jan KromhoutAdrie DuizendstraAnton Veldhuizen
september 2017
VoorgangerBijzonderhedenOuderlingDiakenOrganistLectorKosterCollectantKindernevendienstJOP BasicsBeeld & geluid
3 sep
10.00
ds. Pieter Koekkoek11e zondag van de zomer, Startzondag + Afscheid ambtsdrager(s)1e: Gerda van 't Foort
2e: Rien Stuivenberg
Kees van Wolfswinkel & Gerry ThieschefferBerend van SurksumCarolina van der KransBertus BrouwerMariëlle Timmerman & August WijnbergMartin Standaart & Jascha Standaart
10 sep
10.00
ds. Pieter Koekkoek12e zondag van de zomer1e: Bettina van de Wetering
2e: Gilda Hoogers
Henny Voogt & Janny KaljeeWim van HoekErwout BlokhuisMirjan Schep & Arieëne KoelewijnAndré Nederlof
17 sep
10.00
ds. Pieter Koekkoek13e zondag van de zomer, Intrededienst Ds. Marten Jan Kooistra1e: Rien Stuivenberg
2e: Annelies Buurmans
Gerda van den Brink & Lammy HollBerend van SurksumBertus Br./Ad KleinveldSylvia van de Peut & Janneke SmitAndré Nederlof
24 sep
10.00
ds. Pieter Koekkoek1e zondag van de herfst, Vredesdienst1e: Leny de Koeijer
2e: Arend Hoogers
Helen Jansen & Meino HuismanSander BooijCor StuivenbergHilde de Ronde & Gerda HollAb van den Pol
24 sep
18.30
Cees KraayenoordHof van Heden1e: Alice BossemaJohan Jansen & Annelies van RavenhorstJaap van DijkAnton VeldhuizenMartin Standaart & Jascha Standaart
oktober 2017
VoorgangerBijzonderhedenOuderlingDiakenOrganistLectorKosterCollectantKindernevendienstJOP BasicsBeeld & geluid
1 okt
10.00
ds. Pieter Koekkoek2e zondag van de herfst/Israel zondag1e: Johan de Kruijf
2e: Bert Boels
Wim van HoekErwout BlokhuisJacqueline van Bentum
8 okt
10.00
ds. Marten Jan Kooistra3e zondag van de herfst1e: Annelies Buurmans
2e: Gerda Holl
Sander BooijAb van den PolAndré van Dijk & Jan van Bentum
8 okt
17.00
ds. Pieter KoekkoekSchool & Kerk1e: Gerda HollBerend van SurksumJan de Lange
15 okt
10.00
ds. Marten Jan Kooistra4e zondag van de herfst1e: Bert Boels
2e: Gerrit Jan Busser
Jaap van DijkBertus BrouwerMirjan Schep
22 okt
10.00
da. Tjitske de Vries-Meijer, Amsterdam5e zondag van de herfst1e: Arend HoogersCor StuivenbergReinier Vunderink
22 okt
18.30
Verdieping & Ontmoeting1e: Leny de Koeijer
29 okt
10.00
ds. Pieter Koekkoek6e zondag van de herfst, Avondmaal1e: Gerda van 't Foort
2e: Anneke Bos
Adrie DuizendstraAd Kleinveld
29 okt
15.30
ds. Pieter KoekkoekAvondmaal Groenewoude1e: Alice BossemaAdrie DuizendstraCor Stuivenberg
november 2017
VoorgangerBijzonderhedenOuderlingDiakenOrganistLectorKosterCollectantKindernevendienstJOP BasicsBeeld & geluid
1 nov
19.30
Dankdag voor gewas1e: Jaap de RondeWim van HoekErwout Blokhuis
5 nov
10.00
ds. Pieter Koekkoek7e zondag van de herfst1e: Gilda Hoogers
2e: Rien Stuivenberg
Jaap van DijkBertus Brouwer
5 nov
18.30
ds. Pieter KoekkoekLeerdienstBerend van Surksum
12 nov
10.00
ds. Marten Jan Kooistra8e zondag van de herfst1e: Leny de Koeijer
2e: Gerrit Jan Busser
Ab van den Pol
19 nov
10.00
da. Nine Meynen, Utrecht9e zondag van de hefst1e: Anneke Bos
2e: Annelies Buurmans
Wim van HoekAd Kleinveld
26 nov
10.00
ds. Pieter KoekkoekLaatste zondag van het kerkelijk jaar1e: Annelies Buurmans
2e: Arend Hoogers
Bertus Brouwer
26 nov
18.30
ds. Marten Jan KooistraHof van Heden1e: Gerda HollJaap van DijkAnton Veldhuizen
december 2017
VoorgangerBijzonderhedenOuderlingDiakenOrganistLectorKosterCollectantKindernevendienstJOP BasicsBeeld & geluid
3 dec
10.00
ds. Marten Jan Kooistra1e zondag van Advent1e: Bert Boels
2e: Bettina van de Wetering
Sander BooijCor Stuivenberg
3 dec
18.30
ds. Pieter Koekkoekadventszangdienst1e: Bettina van de WeteringBerend van Surksum
10 dec
10.00
ds. Pieter Koekkoek2e zondag van Advent, Avondmaal1e: Gerda Holl
2e: Gerda van 't Foort
Jaap van DijkBertus Brouwer
10 dec
15.30
ds. Pieter KoekkoekAvondmaal Groenewoude1e: Alice BossemaAdrie DuizendstraCor Stuivenberg
17 dec
10.00
ds. Marten Jan Kooistra3e zondag van advent1e: Gerrit Jan Busser
2e: Jaap de Ronde
Sander BooijAb van den Pol
24 dec
10.00
ds. Marten Jan Kooistra4e zondag van advent1e: Jaap de Ronde
2e: Rien Stuivenberg
Ad Kleinveld
24 dec
22.00
ds. Marten Jan KooistraKerstnachtdienst1e: Rien StuivenbergBerend van SurksumAnton Veldhuizen
25 dec
10.00
ds. Pieter KoekkoekEerste Kerstdag1e: Gerda van 't Foort
2e: Rien Stuivenberg
Wim van HoekAb v.d. Pol/Erwout Bl
31 dec
10.00
ds. Pieter Koekkoekzondag na kerst1e: Alice Bossema
2e: Johan de Kruif
Bertus Brouwer
31 dec
19.30
ds. Marten Jan KooistraOudjaarBerend van SurksumJan de Lange