Dienstrooster kerkdiensten

Wijzigingen en/of verbeteringen? We willen het graag weten! Neem dan contact op via het contactformulier of mail de webredactie. Dank u!

januari 2023

  • 29 januari 16.00
    • Krabbeldienst
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • Diaken: Cobi de Lange
    • Koster: Alexander Mateman
    • Beamer: Elizabeth Kooistra

februari 2023

  • 5 februari 10.00, Werelddiakonaat
    • Familiedienst
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • 1e Ouderling: Rien Stuivenberg
    • Diaken: Cobi de Lange & Gerrit Jan Busser
    • Lector: Commissie
    • Koster: Erwout Blokhuis
    • Organist: Jaap van Dijk
    • Beamer: Jacqueline van Ledden
    • Beeld: Ab van den Pol
    • Geluid: André van Dijk
    • Gastheer-vrouw: Jantine en Herman Engel
    • Oppasdienst: Roelinke Mateman
  • 12 februari 10.00, Avondmaal
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Evert van Asselt
    • 2e Ouderling: Lia Stegehuis
    • Diaken: Gerrit Jan Busser & Ronald Maijen, Jan van Bentum, Cobi de Lange
    • Lector: Sierd Smit
    • Koster: Bertus Brouwer
    • Organist: Berend van Surksum
    • Beamer: Johan Schep
    • Beeld: Mirjan Schep
    • Geluid: Ronald Maijen
    • Gastheer-vrouw: Sierd Smit
  • 12 februari 15.30, Avondmaal
    • Avondmaal Groenewoude
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Rien Stuivenberg
    • Diaken: Jan Boeve & Anneke Boeve
    • Koster: xxx
    • Organist: Adrie Duizendstra
  • 19 februari 10.00
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Sierd Smit
    • Diaken: Jan van Bentum & Herman Engel
    • Lector: Anneke Bos
    • Koster: Bert van Ravenhorst
    • Organist: Wim van Hoek
    • Beamer: Johan Schep
    • Beeld: Ab van den Pol
    • Geluid: Reinier Vunderink
    • Gastheer-vrouw: Anneke Bos
  • 26 februari 10.00, 1e zondag 40-dagentijd
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • 1e Ouderling: Evert van Asselt
    • Diaken: Ronald Maijen & Kees van Wolfswinkel
    • Lector: Erna Veldhuizen
    • Koster: Erwout Blokhuis
    • Organist: Piet de Vries
    • Beamer: Elizabeth Kooistra
    • Beeld: Jacqueline van Ledden
    • Geluid: Jozef Jan Vonhof
    • Gastheer-vrouw: Erna Veldhuizen

maart 2023

  • 5 maart 10.00, 2e zondag 40-dagentijd
    • Voorganger: Gast
    • 1e Ouderling: Cor Kwakernaak
    • Diaken: Herman Engel & Jan van Bentum
    • Lector: Alice Bossema
    • Koster: Alexander Mateman
    • Organist: Ton van Dienst
    • Beamer: Johan Schep
    • Beeld: Mirjan Schep
    • Geluid: André van Dijk
    • Gastheer-vrouw: Nel Kroese
  • 8 maart 19.30, Biddag
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • 1e Ouderling: Rien Stuivenberg
    • Diaken: Jan Boeve & Anneke Boeve
    • Koster: Ad Kleinveld
    • Organist: Piet de Vries
    • Beamer: Elizabeth Kooistra
    • Beeld: Jacqueline van Ledden
    • Geluid: Ronald Maijen
  • 12 maart 10.00, 3e zondag 40-dagentijd
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Lia Stegehuis
    • Diaken: Gerrit Jan Busser & Irene Hendriksen
    • Lector: Annemiek van der Wansem
    • Koster: Bertus Brouwer
    • Organist: Jaap van Dijk
    • Beamer: Jan van Bentum
    • Beeld: Mariëlle van Bentum
    • Geluid: Jozef Jan Vonhof
    • Gastheer-vrouw: Gerda Holl
  • 19 maart 10.00, 4e zondag 40-dagentijd
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • 1e Ouderling: Evert van Asselt
    • Diaken: Jan van Bentum & Marja Overeem
    • Lector: Carolina vander Krans
    • Koster: Erwout Blokhuis
    • Organist: Wim van Hoek
    • Beamer: Mirjan Schep
    • Beeld: Ab van den Pol
    • Geluid: Reinier Vunderink
    • Gastheer-vrouw: Mathijs en Sifra van de Haven
  • 19 maart 16.00, 4e zondag 40-dagentijd
    • Krabbeldienst
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • Diaken: Cobi de Lange
    • Koster: Albert Timmerman
    • Beamer: Elizabeth Kooistra
  • 26 maart 10.00, 5e zondag 40-dagentijd
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Sierd Smit
    • Diaken: Ronald Maijen & Gerda van den Brink
    • Lector: Berthe Strengers
    • Koster: Bert van Ravenhorst
    • Organist: Piet de Vries
    • Beamer: Johan Schep
    • Beeld: Mirjan Schep
    • Geluid: André van Dijk
    • Gastheer-vrouw: Berthe Strengers
  • 26 maart 19.00, 5e zondag 40-dagentijd
    • Oecumenische leerdienst
    • Voorganger: Rooms-katholieke voorganger
    • Koster: xxxxx
    • Organist: Berend van Surksum

april 2023

  • 2 april 10.00, Palmzondag (6e)
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • 1e Ouderling: Cor Kwakernaak
    • Diaken: Herman Engel & Anneke Boeve
    • Koster: Bertus Brouwer
    • Organist: Wim van Hoek
    • Beamer: Elizabeth Kooistra
    • Beeld: Mariëlle van Bentum
    • Geluid: Ronald Maijen
  • 3 april 19.00
    • Geen voorganger
    • Diaken: Jan Boeve
    • Organist: Jaap van Dijk
    • Beamer: Johan Schep
    • Beeld: Ab van den Pol
    • Geluid: Jozef Jan Vonhof
  • 4 april 19.00
    • Geen voorganger
    • Diaken: Jan van Bentum
    • Organist: Piet de Vries
    • Beamer: Johan Schep
    • Beeld: Mirjan Schep
    • Geluid: Reinier Vunderink
  • 5 april 19.00
    • Geen voorganger
    • Diaken: Cobi de Lange
    • Organist: Berend van Surksum
    • Beamer: Elizabeth Kooistra
    • Beeld: Mariëlle van Bentum
    • Geluid: André van Dijk
  • 6 april 15.30, Witte Donderdag
    • Avondmaal Groenewoude
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Rien Stuivenberg
    • Diaken: Jan Boeve & Anneke Boeve
    • Organist: Adrie Duizendstra
  • 6 april 19.30, Witte Donderdag
    • Avondmaal
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek + RK-voorganger
    • 1e Ouderling: Sierd Smit
    • Diaken: Gerrit Jan Busser & Ronald Maijen, Jan van Bentum, Cobi de Lange
    • Koster: Albert Timmerman
    • Organist: Jaap van Dijk
    • Beamer: Mirjan Schep
    • Beeld: Ab van den Pol
    • Geluid: Reinier Vunderink
  • 7 april 19.30, Goede Vrijdag
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra + RK-voorganger
    • 1e Ouderling: Lia Stegehuis
    • Diaken: Herman Engel
    • Koster: Alexander Mateman
    • Organist: Berend van Surksum
    • Beamer: Elizabeth Kooistra
    • Beeld: Johan Schep
    • Geluid: Jozef Jan Vonhof
  • 8 april 22.00, Paaswake
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra + ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Evert van Asselt
    • Diaken: Ronald Maijen
    • Koster: Erwout Blokhuis
    • Organist: Piet de Vries
    • Beamer: Elizabeth Kooistra
    • Beeld: Mariëlle van Bentum
    • Geluid: André van Dijk
  • 9 april 10.00, Pasen
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek + ds. Marten Jan Kooistra
    • 1e Ouderling: Rien Stuivenberg
    • Diaken: Jan van Bentum & Irene Hendriksen
    • Koster: Ad Kleinveld
    • Organist: Ton van Dienst
    • Beamer: Jan van Bentum
    • Beeld: Ab van den Pol
    • Geluid: Ronald Maijen
  • 16 april 10.00
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • 1e Ouderling: Sierd Smit
    • Diaken: Cobi de Lange & Marja Overeem
    • Koster: Bertus Brouwer
    • Organist: Wim van Hoek
    • Beamer: Johan Schep
    • Beeld: Mirjan Schep
    • Geluid: Reinier Vunderink
  • 23 april 10.00
    • Voorganger: Gast
    • 1e Ouderling: Cor Kwakernaak
    • Diaken: Herman Engel & Eveline van Bentum
    • Koster: Bert van Ravenhorst
    • Organist: Piet de Vries
    • Beamer: Mirjan Schep
    • Beeld: Ab van den Pol
    • Geluid: Jozef Jan Vonhof
  • 30 april 10.00
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • 1e Ouderling: Lia Stegehuis
    • Diaken: Jan van Bentum & Gerda van den Brink
    • Koster: Albert Timmerman
    • Organist: Adrie Duizendstra
    • Beamer: Elizabeth Kooistra
    • Beeld: Mariëlle van Bentum
    • Geluid: André van Dijk

mei 2023

  • 7 mei 10.00, Familiedienst
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra & Kees van Wolfswinkel
    • Koster: Alexander Mateman
    • Organist: Jaap van Dijk
    • Beamer: Ab van den Pol
    • Beeld: Mariëlle van Bentum
    • Geluid: Ronald Maijen
  • 14 mei 10.00
    • Voorganger: Gast
    • Koster: Erwout Blokhuis
    • Organist: Wim van Hoek
    • Beamer: Johan Schep
    • Beeld: Mirjan Schep
    • Geluid: Reinier Vunderink
  • 18 mei 10.00, Hemelvaart
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • Koster: Bertus Brouwer
    • Organist: Berend van Surksum
    • Beamer: Jan van Bentum
    • Beeld: Ab van den Pol
    • Geluid: Jozef Jan Vonhof
  • 21 mei 10.00
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • Koster: Alexander Mateman
    • Organist: Ton van Dienst
    • Beamer: Elizabeth Kooistra
    • Beeld: Mirjan Schep
    • Geluid: André van Dijk
  • 21 mei 16.00
    • Krabbeldienst
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • Koster: Bert van Ravenhorst
    • Beamer: Elizabeth Kooistra
  • 28 mei 10.00, Pinksteren
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • Koster: Ad Kleinveld
    • Organist: Piet de Vries
    • Beamer: Johan Schep
    • Beeld: Mirjan Schep
    • Geluid: Reinier Vunderink

juni 2023

  • 4 juni 10.00, Trinitatis
    • Familiedienst Overstap
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • Koster: Bertus Brouwer
    • Organist: Jaap van Dijk
    • Beamer: Jan van Bentum
    • Beeld: Mariëlle van Bentum
    • Geluid: André van Dijk
  • 11 juni 10.00
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • Koster: Erwout Blokhuis
    • Organist: Ton van Dienst
  • 18 juni 10.00
    • Heilig Avondmaal
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • Koster: Alexander Mateman
    • Organist: Wim van Hoek
  • 18 juni 15.30
    • Avondmaal Groenewoude
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra & Kees van Wolfswinkel
    • Koster: xxxxx
    • Organist: Berend van Surksum
  • 25 juni 10.00
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek + RK-voorganger & Irene Hendriksen
    • Koster: Bert van Ravenhorst
    • Organist: Piet de Vries

juli 2023

  • 2 juli 10.00
    • Voorganger: Gast & Marja Overeem
    • Koster: Albert Timmerman
    • Organist: Ton van Dienst
  • 9 juli 10.00
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek & Eveline van Bentum
    • Koster: Bertus Brouwer
    • Organist: Wim van Hoek
  • 16 juli 10.00
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek & Gerda van den Brink
    • Organist: Berend van Surksum
  • 23 juli 10.00
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • Organist: Piet de Vries
  • 30 juli 10.00
    • Voorganger: Gast
    • Organist: Adrie Duizendstra

augustus 2023

  • 6 augustus 10.00
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • Organist: Berend van Surksum
  • 13 augustus 10.00
    • Voorganger: Gast
    • Organist: Wim van Hoek
  • 20 augustus 10.00
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • Organist: Jaap van Dijk
  • 27 augustus 10.00
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • Organist: Piet de Vries
  • 27 augustus 15.30
    • Avondmaal Groenewoude
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • Organist: Adrie Duizendstra

september 2023

  • 3 september 10.00
    • Bevestiging Ambtsdragers
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek + ds. Marten Jan Kooistra
    • Organist: Berend van Surksum
  • 10 september 10.00
    • Startzondag
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra + ds. Pieter Koekkoek & Kees van Wolfswinkel
    • Organist: Jaap van Dijk
  • 17 september 10.00
    • Oecumenische viering
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek + RK-voorganger & Irene Hendriksen
    • Organist: Ton van Dienst
  • 24 september 10.00
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra & Marja Overeem
    • Organist: Piet de Vries
  • 24 september 16.00
    • Krabbeldienst
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra & Eveline van Bentum

oktober 2023

  • 1 oktober 10.00, Israëlzondag
    • Familiedienst
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek & Gerda van den Brink
    • Organist: Jaap van Dijk
  • 8 oktober 10.00
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • Organist: Wim van Hoek
  • 15 oktober 10.00, Avondmaal
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • Diaken: Gerrit Jan Busser & Ronald Maijen, Jan van Bentum, Cobi de Lange
    • Organist: Berend van Surksum
  • 15 oktober 15.30, Avondmaal
    • Avondmaal Groenewoude
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • Organist: Adrie Duizendstra
  • 15 oktober 19.00
    • Oecumenische leerdienst
    • Voorganger: Rooms-katholieke voorganger
    • Organist: Berend van Surksum
  • 22 oktober 10.00
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • Organist: Piet de Vries
  • 29 oktober 10.00
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • Organist: Adrie Duizendstra

november 2023

  • 1 november 19.30, Dankdag
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek & Irene Hendriksen
    • Organist: Berend van Surksum
  • 5 november 10.00
    • Familiedienst
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra & Marja Overeem
    • Organist: Piet de Vries
  • 12 november 10.00
    • Voorganger: Gast & Eveline van Bentum
    • Organist: Ton van Dienst
  • 19 november 10.00
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra & Gerda van den Brink
    • Organist: Jaap van Dijk
  • 19 november 16.00
    • Krabbeldienst
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra & Kees van Wolfswinkel
  • 26 november 10.00, Voleinding
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra + ds. Pieter Koekkoek
    • Organist: Wim van Hoek

december 2023

  • 3 december 10.00, 1e Advent
    • Familiedienst
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • Organist: Berend van Surksum
  • 3 december 19.00
    • Adventszangdienst
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra + RK-voorganger
    • Organist: Adrie Duizendstra
  • 10 december 10.00, 2e Advent
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • Organist: Piet de Vries
  • 17 december 10.00, 3e Advent
    • Avondmaal
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • Organist: Wim van Hoek
  • 17 december 15.30, 3e Advent
    • Avondmaal Groenewoude
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • Organist: Adrie Duizendstra
  • 24 december 10.00, 4e Advent
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • Organist: Jaap van Dijk
  • 24 december 22.00, Kerstnacht
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra + ds. Pieter Koekkoek
    • Organist: Berend van Surksum
  • 25 december 10.00, Eerste Kerstdag
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek + ds. Marten Jan Kooistra
    • Organist: Piet de Vries
  • 31 december 10.00, Oudjaar
    • Zondag
    • Voorganger: ds. Pieter Koekkoek
    • Organist: Wim van Hoek

januari 2024

  • 7 januari 10.00, Nieuwjaarsontmoeting
    • Voorganger: ds. Marten Jan Kooistra
    • Organist: Berend van Surksum
januari 2023
VoorgangerBijzonderhedenOuderlingDiakenLectorKosterOrganistBeamerBeeldGeluidKindernevendienstJOP BasicsCollectantGastheer-vrouwOppasdienst
29 jan
16.00
ds. Marten Jan KooistraKrabbeldienstCobi de LangeAlexander MatemanElizabeth Kooistra
februari 2023
VoorgangerBijzonderhedenOuderlingDiakenLectorKosterOrganistBeamerBeeldGeluidKindernevendienstJOP BasicsCollectantGastheer-vrouwOppasdienst
5 feb
10.00
ds. Marten Jan KooistraWerelddiakonaat, Familiedienst1e: Rien StuivenbergCobi de Lange & Gerrit Jan BusserCommissieErwout BlokhuisJaap van DijkJacqueline van LeddenAb van den PolAndré van DijkJantine en Herman EngelRoelinke Mateman
12 feb
10.00
ds. Pieter KoekkoekAvondmaal1e: Evert van Asselt
2e: Lia Stegehuis
Gerrit Jan Busser & Ronald Maijen, Jan van Bentum, Cobi de LangeSierd SmitBertus BrouwerBerend van SurksumJohan SchepMirjan SchepRonald MaijenSierd Smit
12 feb
15.30
ds. Pieter KoekkoekAvondmaal, Avondmaal Groenewoude1e: Rien StuivenbergJan Boeve & Anneke BoevexxxAdrie Duizendstra
19 feb
10.00
ds. Pieter Koekkoek1e: Sierd SmitJan van Bentum & Herman EngelAnneke BosBert van RavenhorstWim van HoekJohan SchepAb van den PolReinier VunderinkAnneke Bos
26 feb
10.00
ds. Marten Jan Kooistra1e zondag 40-dagentijd1e: Evert van AsseltRonald Maijen & Kees van WolfswinkelErna VeldhuizenErwout BlokhuisPiet de VriesElizabeth KooistraJacqueline van LeddenJozef Jan VonhofErna Veldhuizen
maart 2023
VoorgangerBijzonderhedenOuderlingDiakenLectorKosterOrganistBeamerBeeldGeluidKindernevendienstJOP BasicsCollectantGastheer-vrouwOppasdienst
5 mrt
10.00
Gast2e zondag 40-dagentijd1e: Cor KwakernaakHerman Engel & Jan van BentumAlice BossemaAlexander MatemanTon van DienstJohan SchepMirjan SchepAndré van DijkNel Kroese
8 mrt
19.30
ds. Marten Jan KooistraBiddag1e: Rien StuivenbergJan Boeve & Anneke BoeveAd KleinveldPiet de VriesElizabeth KooistraJacqueline van LeddenRonald Maijen
12 mrt
10.00
ds. Pieter Koekkoek3e zondag 40-dagentijd1e: Lia StegehuisGerrit Jan Busser & Irene HendriksenAnnemiek van der WansemBertus BrouwerJaap van DijkJan van BentumMariëlle van BentumJozef Jan VonhofGerda Holl
19 mrt
10.00
ds. Marten Jan Kooistra4e zondag 40-dagentijd1e: Evert van AsseltJan van Bentum & Marja OvereemCarolina vander KransErwout BlokhuisWim van HoekMirjan SchepAb van den PolReinier VunderinkMathijs en Sifra van de Haven
19 mrt
16.00
ds. Marten Jan Kooistra4e zondag 40-dagentijd, KrabbeldienstCobi de LangeAlbert TimmermanElizabeth Kooistra
26 mrt
10.00
ds. Pieter Koekkoek5e zondag 40-dagentijd1e: Sierd SmitRonald Maijen & Gerda van den BrinkBerthe StrengersBert van RavenhorstPiet de VriesJohan SchepMirjan SchepAndré van DijkBerthe Strengers
26 mrt
19.00
Rooms-katholieke voorganger5e zondag 40-dagentijd, Oecumenische leerdienstxxxxxBerend van Surksum
april 2023
VoorgangerBijzonderhedenOuderlingDiakenLectorKosterOrganistBeamerBeeldGeluidKindernevendienstJOP BasicsCollectantGastheer-vrouwOppasdienst
2 apr
10.00
ds. Marten Jan KooistraPalmzondag (6e)1e: Cor KwakernaakHerman Engel & Anneke BoeveBertus BrouwerWim van HoekElizabeth KooistraMariëlle van BentumRonald Maijen
3 apr
19.00
Jan BoeveJaap van DijkJohan SchepAb van den PolJozef Jan Vonhof
4 apr
19.00
Jan van BentumPiet de VriesJohan SchepMirjan SchepReinier Vunderink
5 apr
19.00
Cobi de LangeBerend van SurksumElizabeth KooistraMariëlle van BentumAndré van Dijk
6 apr
15.30
ds. Pieter KoekkoekWitte Donderdag, Avondmaal Groenewoude1e: Rien StuivenbergJan Boeve & Anneke BoeveAdrie Duizendstra
6 apr
19.30
ds. Pieter Koekkoek + RK-voorgangerWitte Donderdag, Avondmaal1e: Sierd SmitGerrit Jan Busser & Ronald Maijen, Jan van Bentum, Cobi de LangeAlbert TimmermanJaap van DijkMirjan SchepAb van den PolReinier Vunderink
7 apr
19.30
ds. Marten Jan Kooistra + RK-voorgangerGoede Vrijdag1e: Lia StegehuisHerman EngelAlexander MatemanBerend van SurksumElizabeth KooistraJohan SchepJozef Jan Vonhof
8 apr
22.00
ds. Marten Jan Kooistra + ds. Pieter KoekkoekPaaswake1e: Evert van AsseltRonald MaijenErwout BlokhuisPiet de VriesElizabeth KooistraMariëlle van BentumAndré van Dijk
9 apr
10.00
ds. Pieter Koekkoek + ds. Marten Jan KooistraPasen1e: Rien StuivenbergJan van Bentum & Irene HendriksenAd KleinveldTon van DienstJan van BentumAb van den PolRonald Maijen
16 apr
10.00
ds. Pieter Koekkoek1e: Sierd SmitCobi de Lange & Marja OvereemBertus BrouwerWim van HoekJohan SchepMirjan SchepReinier Vunderink
23 apr
10.00
Gast1e: Cor KwakernaakHerman Engel & Eveline van BentumBert van RavenhorstPiet de VriesMirjan SchepAb van den PolJozef Jan Vonhof
30 apr
10.00
ds. Marten Jan Kooistra1e: Lia StegehuisJan van Bentum & Gerda van den BrinkAlbert TimmermanAdrie DuizendstraElizabeth KooistraMariëlle van BentumAndré van Dijk
mei 2023
VoorgangerBijzonderhedenOuderlingDiakenLectorKosterOrganistBeamerBeeldGeluidKindernevendienstJOP BasicsCollectantGastheer-vrouwOppasdienst
7 mei
10.00
ds. Marten Jan KooistraFamiliedienst & Kees van WolfswinkelAlexander MatemanJaap van DijkAb van den PolMariëlle van BentumRonald Maijen
14 mei
10.00
GastErwout BlokhuisWim van HoekJohan SchepMirjan SchepReinier Vunderink
18 mei
10.00
ds. Pieter KoekkoekHemelvaartBertus BrouwerBerend van SurksumJan van BentumAb van den PolJozef Jan Vonhof
21 mei
10.00
ds. Marten Jan KooistraAlexander MatemanTon van DienstElizabeth KooistraMirjan SchepAndré van Dijk
21 mei
16.00
ds. Marten Jan KooistraKrabbeldienstBert van RavenhorstElizabeth Kooistra
28 mei
10.00
ds. Pieter KoekkoekPinksterenAd KleinveldPiet de VriesJohan SchepMirjan SchepReinier Vunderink
juni 2023
VoorgangerBijzonderhedenOuderlingDiakenLectorKosterOrganistBeamerBeeldGeluidKindernevendienstJOP BasicsCollectantGastheer-vrouwOppasdienst
4 jun
10.00
ds. Marten Jan KooistraTrinitatis, Familiedienst OverstapBertus BrouwerJaap van DijkJan van BentumMariëlle van BentumAndré van Dijk
11 jun
10.00
ds. Pieter KoekkoekErwout BlokhuisTon van Dienst
18 jun
10.00
ds. Marten Jan KooistraHeilig AvondmaalAlexander MatemanWim van Hoek
18 jun
15.30
ds. Marten Jan KooistraAvondmaal Groenewoude & Kees van WolfswinkelxxxxxBerend van Surksum
25 jun
10.00
ds. Pieter Koekkoek + RK-voorganger & Irene HendriksenBert van RavenhorstPiet de Vries
juli 2023
VoorgangerBijzonderhedenOuderlingDiakenLectorKosterOrganistBeamerBeeldGeluidKindernevendienstJOP BasicsCollectantGastheer-vrouwOppasdienst
2 jul
10.00
Gast & Marja OvereemAlbert TimmermanTon van Dienst
9 jul
10.00
ds. Pieter Koekkoek & Eveline van BentumBertus BrouwerWim van Hoek
16 jul
10.00
ds. Pieter Koekkoek & Gerda van den BrinkBerend van Surksum
23 jul
10.00
ds. Marten Jan KooistraPiet de Vries
30 jul
10.00
GastAdrie Duizendstra
augustus 2023
VoorgangerBijzonderhedenOuderlingDiakenLectorKosterOrganistBeamerBeeldGeluidKindernevendienstJOP BasicsCollectantGastheer-vrouwOppasdienst
6 aug
10.00
ds. Marten Jan KooistraBerend van Surksum
13 aug
10.00
GastWim van Hoek
20 aug
10.00
ds. Marten Jan KooistraJaap van Dijk
27 aug
10.00
ds. Pieter KoekkoekPiet de Vries
27 aug
15.30
ds. Pieter KoekkoekAvondmaal GroenewoudeAdrie Duizendstra
september 2023
VoorgangerBijzonderhedenOuderlingDiakenLectorKosterOrganistBeamerBeeldGeluidKindernevendienstJOP BasicsCollectantGastheer-vrouwOppasdienst
3 sep
10.00
ds. Pieter Koekkoek + ds. Marten Jan KooistraBevestiging AmbtsdragersBerend van Surksum
10 sep
10.00
ds. Marten Jan Kooistra + ds. Pieter KoekkoekStartzondag & Kees van WolfswinkelJaap van Dijk
17 sep
10.00
ds. Pieter Koekkoek + RK-voorgangerOecumenische viering & Irene HendriksenTon van Dienst
24 sep
10.00
ds. Marten Jan Kooistra & Marja OvereemPiet de Vries
24 sep
16.00
ds. Marten Jan KooistraKrabbeldienst & Eveline van Bentum
oktober 2023
VoorgangerBijzonderhedenOuderlingDiakenLectorKosterOrganistBeamerBeeldGeluidKindernevendienstJOP BasicsCollectantGastheer-vrouwOppasdienst
1 okt
10.00
ds. Pieter KoekkoekIsraëlzondag, Familiedienst & Gerda van den BrinkJaap van Dijk
8 okt
10.00
ds. Pieter KoekkoekWim van Hoek
15 okt
10.00
ds. Marten Jan KooistraAvondmaalGerrit Jan Busser & Ronald Maijen, Jan van Bentum, Cobi de LangeBerend van Surksum
15 okt
15.30
ds. Marten Jan KooistraAvondmaal, Avondmaal GroenewoudeAdrie Duizendstra
15 okt
19.00
Rooms-katholieke voorgangerOecumenische leerdienstBerend van Surksum
22 okt
10.00
ds. Marten Jan KooistraPiet de Vries
29 okt
10.00
ds. Pieter KoekkoekAdrie Duizendstra
november 2023
VoorgangerBijzonderhedenOuderlingDiakenLectorKosterOrganistBeamerBeeldGeluidKindernevendienstJOP BasicsCollectantGastheer-vrouwOppasdienst
1 nov
19.30
ds. Pieter KoekkoekDankdag & Irene HendriksenBerend van Surksum
5 nov
10.00
ds. Marten Jan KooistraFamiliedienst & Marja OvereemPiet de Vries
12 nov
10.00
Gast & Eveline van BentumTon van Dienst
19 nov
10.00
ds. Marten Jan Kooistra & Gerda van den BrinkJaap van Dijk
19 nov
16.00
ds. Marten Jan KooistraKrabbeldienst & Kees van Wolfswinkel
26 nov
10.00
ds. Marten Jan Kooistra + ds. Pieter KoekkoekVoleindingWim van Hoek
december 2023
VoorgangerBijzonderhedenOuderlingDiakenLectorKosterOrganistBeamerBeeldGeluidKindernevendienstJOP BasicsCollectantGastheer-vrouwOppasdienst
3 dec
10.00
ds. Marten Jan Kooistra1e Advent, FamiliedienstBerend van Surksum
3 dec
19.00
ds. Marten Jan Kooistra + RK-voorgangerAdventszangdienstAdrie Duizendstra
10 dec
10.00
ds. Marten Jan Kooistra2e AdventPiet de Vries
17 dec
10.00
ds. Pieter Koekkoek3e Advent, AvondmaalWim van Hoek
17 dec
15.30
ds. Pieter Koekkoek3e Advent, Avondmaal GroenewoudeAdrie Duizendstra
24 dec
10.00
ds. Marten Jan Kooistra4e AdventJaap van Dijk
24 dec
22.00
ds. Marten Jan Kooistra + ds. Pieter KoekkoekKerstnachtBerend van Surksum
25 dec
10.00
ds. Pieter Koekkoek + ds. Marten Jan KooistraEerste KerstdagPiet de Vries
31 dec
10.00
ds. Pieter KoekkoekOudjaar, ZondagWim van Hoek
januari 2024
VoorgangerBijzonderhedenOuderlingDiakenLectorKosterOrganistBeamerBeeldGeluidKindernevendienstJOP BasicsCollectantGastheer-vrouwOppasdienst
7 jan
10.00
ds. Marten Jan KooistraNieuwjaarsontmoetingBerend van Surksum