Music & More

Zondag 20 november (i.p.v. zondag 13 november) 19.00 uur is er weer een Music & More.

Een avond waarop het samen zingen van liederen centraal staat en die door jongeren en in eerste instantie voor jongeren wordt georganiseerd, maar iedereen is welkom om hiervan mee te genieten.

We begonnen met 4 jonge zangers en er zijn inmiddels al meer jongeren die mee willen helpen deze avond vorm te geven, ook wordt beeld & geluid door de jongeren verzorgd.

Vind jij het ook leuk om je medewerking aan Music & More te geven, neem dan contact op. We verklappen alvast 2 liederen die in het programma zijn opgenomen: Shackles en I will follow him. Elke week wordt er met enthousiasme en onder leiding van Mirjan en Erna geoefend om er met elkaar op zondag 20 november een geweldige avond van te maken. Zet het in de agenda en geniet vanaf 19.00 uur mee!

Namens V&O,
Jannette Maijen,
ontmoeting [apenstaartje] pkndevoorhof.nl