Erop-uit-weken - Dementie

Erop-uit-weken 
Tijdens de Erop-uit-weken van 14 september tot en met 4 oktober stellen allerlei organisaties in Woudenberg de deur open voor de actieve oudere. Ontdek een nieuwe hobby of maak nieuwe vrienden. Er wordt in Woudenberg veel georganiseerd, dus maak eens kennis met een andere organisatie of activiteit. 

Tijdens de Erop-uit-weken zijn er ook informatiemomenten en scholing rondom het onderwerp dementie. Woudenberg wil een plek zijn waar ook mensen met dementie prettig kunnen wonen. Vanuit DemenTalent en diverse andere (zorg)partijen uit Woudenberg zullen er informatie training/sessies volgen. Deze trainingen kunt u kosteloos volgen. 

In Samenwerking met V&O van de Voorhof zal op 28 september de film “The Father” worden vertoond. Deze indrukwekkende film over een man (Anthony Hopkins) die realiteit op de wereld door dementie aan het verliezen is. Met daarin ook aandacht voor zijn dochter. De film wordt zowel op de middag (14.30u) als op de avond (19.30u) vertoond. De film is in De Voorhof, Nico Bergsteijnweg 139 

In de avond is de film speciaal voor kinderen, die een ouder met dementie hebben of dit hebben meegemaakt. Na de film is gelegenheid tot napraten. Informatie: https://www.pkndevoorhof.nl 

De taakgroep V&O