Workshop Thjum Arts (13 t/m 15 jaar / 16+ / 21+)

SAVE THE(ATER) DATE: zondagavond 26 juni 2022 19.00 uur

Ben jij er ook bij? Nodig je ook andere jongeren uit? Hoe meer hoe leuker, iedereen is welkom! Want dit wil je toch meemaken...

Als Thjum het podium opkomt, gebeurt er iets. Met zijn droogkomische doordachte stijl weet hij alledaagse onderwerpen op een originele manier te bekijken. Hij onderzoekt het leven op een dusdanige manier dat je na afloop niets anders kan zijn dan onder de indruk. Thjum Arts (1993, Nijmegen) heeft altijd met veel plezier het toneel beklommen. Toch was het pas op zijn achttiende dat er iets bijzonders gebeurde... en daarna stopte het niet meer.

Wij gaan daar wat aan proeven tijdens de workshop. Met elkaar beginnen we de avond met leuke wetenswaardigheden en warming up. Tijdens de avond krijgen de diverse leeftijdsgroepen specifieke aandacht en werken ze samen aan diverse opdrachten….. Leuk om daarna de resultaten te bewonderen. Dit wil je toch meemaken!

Geef je snel op om er zondagavond 26 juni 2022 van 19.00 tot 21.00 uur nog bij te kunnen zijn.

Kom ook en neem gerust andere mensen mee. Iedereen is welkom…
Geef je uiterlijk woensdag 22 juni op. Daarna is er kans dat het niet meer lukt.

Info & aanmelding: ontmoeting [apenstaartje] pkndevoorhof.nl / 06-11286220.