Geen aanmelding meer nodig voor kerkbezoek, maar …..

De kans is dus aanwezig, dat de kerkzaal vol is wanneer u bij De Voorhof aankomt. Wel is er dan nog een mogelijkheid om de dienst in een van de zalen te volgen.
Om veilig bij elkaar te kunnen zijn wordt de hoeveelheid CO2 in de lucht gemeten, wanneer deze het maximum heeft bereikt worden er deuren opengezet, daarom is het van belang dat u b.v. uw jas bij de hand houdt of wat warmere kleding draagt.
Blijkt uit CO2-metingen, dat we nog meer mensen kunnen toelaten, dan laten we u dat weten.
De kerkzaal wordt weer als vanouds ingericht (volgens voorschriften van de brandweer). Voor bezoekers die liever nog wel op afstand van elkaar zitten, wordt de zijzaal ingericht.
Vanaf nu is er ook weer kindernevendienst én kinderoppas. De kinderoppas is in zaal 5.
Aangezien Corona niet weg is, vragen we u thuis te blijven wanneer u of een van uw huisgenoten Corona (of Corona-gerelateerde klachten) heeft. Alleen op deze manier kunnen we weer samen, veilig naar de kerk. Wij wensen u gezegende diensten toe.