Doe 4 dagen mee met de PaasChallenge en word meegenomen in het verhaal van Pasen

Paaschallenge 2021De PaasChallenge is een spel in de buitenlucht. Een combinatie van een QR-code speurtocht en een escaperoom.

Je kiest één van de karakters in het verhaal en wordt meegenomen door de stad Jeruzalem in de tijd van Jezus. Aanwijzingen leiden je langs verschillende locaties in Woudenberg (op loopafstand). Op elke locatie vind je zo’n 'puzzelstukje'. De aanwijzingen nemen je mee in het verhaal van Pasen en zorgen ervoor dat je de eindlocatie kunt bereiken.

De PaasChallenge is leuk voor volwassenen en kinderen (vanaf circa 10 jaar). Je kan de speurtocht lopen van vrijdag 2 april tot en met maandag 5 april. Meedoen is gratis. Houd je aan de geldende coronamaatregelen. Meer informatie vind je hier.