Oliebollen!!! Oliebollen!!! Oliebollen!!!

woensdag 30 december 2020 10:00
(Over 28 dagen)

Goed gelezen. Dit najaar was er geen najaarsmarkt, geen rad van fortuin en geen oliebollen,dat was jammer. Daar moesten we iets aan doen.

Het is gelukt om eind december toch heerlijke oliebollen en appelflappen aan te bieden. De oliebollen en appelflappen kunnen worden afgehaald op 30 en 31 december bij De Voorhof. Vanaf vandaag kunt u oliebollen en appelflappen bestellen op de volgende manier:
- via telefoonnummer: Lammy Holl   06-50528240 en  Henny Voogt  06-14439911
- D.m.v.  het bestelformulier (komt als bijlage in de Schakel), in te leveren op de daarop vermeldde adressen. Ook verkopen we de oliebollen op de dag zelf zonder bestelformulier bij De Voorhof en de kringloopwinkel. Laten we het jaar 2020 op een heerlijke manier afsluiten.