Muzikale oppepper

Massaal zingen in de kerk kan nog niet, maar wij kunnen wel voor u en jou zingen. We gaan weer een muzikale avond organiseren waarbij we verzoeknummers ten gehore brengen. Wil je graag een liedje voor opa of oma? Of juist andersom? Heb je een nummer op je hart voor die speciale vriend(in), collega, oom of tante? Laat het ons weten!

Het kan ook een gedicht of gebed zijn, stuur maar op. Graag bij het lied, nummer, of gezang een beschrijving voor wie en waarom. We beloven niet dat alle liederen de revue zullen passeren, maar zullen zeker ons best doen er een mooie avond van te maken!

Zondagavond 22 november om 19:00 uur kun je online de dienst volgen. Het belooft een mooie dienst te worden, ism de Catharinaparochie en Evangelie gemeente Nieuw leven.

De dienst zelf kan helaas niet worden bezocht, maar is wel online te volgen.

Opgave graag aan: ontmoeting [apenstaartje] pkndevoorhof.nl en voor 12 november je verzoek indienen.

We zien uw reacties graag tegemoet,
namens taakgroep Verdieping & Ontmoeting