Filmavond

vrijdag 30 oktober 2020 20:00
(Over 8 dagen)

Agent of GraceDe filmavond op 30 oktober gaat door. Agent of Grace, gebaseerd op het leven van Dittrich Bonhoeffer. Ik schrok toen ik de film binnen kreeg, want er staat een groot hakenkruis op de voorkant. Tja, het is natuurlijk een man van het verzet! Het is geen zoetsappige film, maar een film over de 2e wereldoorlog. Dittrich, de wereldberoemde predikant en spion. Kom kijken en laat u inspireren door dit indringende en boeiende verhaal!

Van tevoren aanmelden (helaas max. 30 mensen) kan op ontmoeting [apenstaartje] pkndevoorhof.nl (in de vorige aankondiging stond het email adres fout gespeld. Mocht u zich dus al hebben opgegeven maar niets hebben gehoord, probeer het dan opnieuw).

Waar: De Voorhof
wat: film Agent of Grace
wanneer: vrijdagavond 30 oktober (19:45 zaal open, 20:00 uur start film)
kosten: € 5 ,-- (ivm licentie kosten)
Opgave: ontmoeting [apenstaartje] pkndevoorhof.nl (graag ook je telefoonnummer in de mail zetten)