Voedselbank September

Hét gaat weer beginnen. De vakanties zijn voorbij. Dus komt er weer leven in de dagelijkse  brouwerij. De brouwerij?   Hoezo de brouwerij?  Een biertje met een schuimkraag of zo?

Nee, de branderij bedoelen we. En wel de koffiebranderij. In dit geval geen biertje maar een cappuccino met een schuimkraag! Of zo. Plezierig voor de voedselbank én voor ons allen zijn de vele koffieaanbiedingen in de winkel. U weet wel; twee halen één betalen of de tweede gratis. Nou, dan kom je toch goedkoop op de koffie! Of beter gezegd; aan de koffie. Eén voor jezelf en één voor de voedselbank. Met de aanschaf van twee aanbiedingen wordt het nóg leuker. Koffie en nog eens koffie deze maand. Gratis en voor niets. Okay, de helft dan. Dús........, maar op een loopje naar een geurend koffie koopje!. Oh ja, al vast hartelijk bedankt namens de voedselbank Zolang de maatregelen van het RIVM worden gehandhaafd staat de kist twee dagen per week buiten, bij de ingang. En wel op: woensdag van 9.30 tot 11.30 uur en op donderdag van 19.30 tot 21 uur.