Doe je ook mee met Jopkids?

We hebben met elkaar goede gesprekken over onderwerpen uit de bijbel.
Daarnaast doen we spelletjes, gaan we knutselen, en organiseren we (sport)activiteiten. Ideeën van de kinderen zijn ook van harte welkom! De hoogtepunten zijn elk jaar samen sinterklaas en kerst vieren en natuurlijk het kamp.

Vorig seizoen verliep het anders dan we verwacht/gehoopt hadden. We moesten veel activiteiten afzeggen, maar we hebben het seizoen wel kunnen afsluiten met een sportieve en gezellige activiteit. We hopen dat je zin hebt om met ons mee te doen!
Op het moment dat ik dit schrijf zijn we begonnen met de voorbereidingen.
Kijk op https://www.pkndevoorhof.nl/jop-kids voor de laatste informatie. Wil je je opgeven? Leuk! Stuur dan een mail naar jopkids[apenstaartje]pkndevoorhof.nl op de website staat welke informatie we hierbij nodig hebben.

Wij zijn ook hard op zoek naar clubleiding. Vind je/u het leuk om mee te helpen welkom! Stuur een mail naar jopkids[apenstaartje]pkndevoorhof.nl of spreek 1 van de onderstaande contactpersonen aan. We hopen op veel aanmeldingen! Marten Jan Kooistra, Janneke Smit, Arieëne Koelewijn.