Kerkproeverij, wat betekent het geloof voor mij.

Tijdens de Kerkproeverij willen we graag weer mensen uitnodigen om eens een kerkdienst bij te wonen. Voor ons zijn deze diensten waardevol en bezoeken we ze ook regelmatig. Voor een ander is dat niet zo vanzelfsprekend. Om aan anderen uit te leggen waarom we naar de kerk gaan en waarom we geloven, willen we dit de komende periode eerst eens naar elkaar toe uitspreken. En dat op een creatieve manier. Want iedereen gelooft op zijn/haar eigen manier en uit dat ook weer anders. Waar de één kiest voor een lied dat het geloof onder woorden brengt, zal de ander kiezen voor een mooie afbeelding. Of zelf een gedicht schrijven. Andere ideeën zijn: via de app, mail of Facebook reageren naar onze predikanten, reageren via de flipover in de kerk, zelf een tekst schrijven of een aansprekende tekst uit de Bijbel of een ander boek kiezen, een schilderij/tekening/collage maken, een filmpje maken, enz. U en jij hebben hier de hele maand augustus de tijd voor.
Graag vóór 1 september de reacties toesturen naar kerkproeverij [apenstaartje] pkndevoorhof.nl
Vanaf de Startzondag op 6 september t/m de Kerkproeverij op zondag 11 oktober zullen we wekelijks de bijdragen uit de gemeente laten zien en horen. We zien uit naar mooie, creatieve bijdragen!
Namens Kerkproeverij, Corine & Jannette