Muzikale oppepper voor jou en mij zondag, 7 juni om 19:00 uur

We kennen allemaal kinderen, jongeren en/of ouderen die in een moeilijke of verdrietige situatie zitten. Of een spannende periode meemaken. Diegenen kunnen we een oppepper geven op deze avond. Doe jij mee? Zo kun je meedoen en iemand anders of jezelf een oppepper geven:
- zelf muziek maken, opnemen, insturen en voor iemand laten draaien.
- een verzoeknummer aanvragen voor iemand.
- je eigen lievelingsnummer opgeven, want je hebt zelf ook een muzikale oppepper nodig.
- een spreuk doorgeven.
- een foto met of zonder tekst voor de beamer presentatie insturen.
- stuur naar de persoon die jij wilt oppeppen de uitnodiging om te luisteren en verras degene of geef door welke oppepper je hebt geregeld. Stuur jouw inbreng deze week al naar ontmoeting [apenstaartje] pkndevoorhof.nl. Leuk als je erbij vermeldt wat je zo mooi vind aan het betreffende lied, tekst of foto. Of je naam genoemd mag worden en de naam van degenen die je wilt bemoedigen. Op de avond zelf krijgen eerst de kinderen de aandacht, daarna komen de tieners aan bod, daaropvolgend de jongeren en iets ouder. Kijk, luister, geniet en beleef het mee. Voor vragen en aanmeldingen mail je naar: ontmoeting [apenstaartje] pkndevoorhof.nl
Met een hartelijke muzikale groet, Vorming en Ontmoeting