Voedselbank en coronavirus

Voedselbank juli en augustus
Tja, voedselbank. Het woord zegt voldoende. Voedsel!  Maar  naast voedsel zijn er meer dagelijkse behoeften, die essentieel zijn binnen het huishouden. En dus ook voor de voedselbank.
Met name de komende vakantiemaanden juli en augustus worden aangekondigd als bijzonder warme  maanden met uitzicht op een hittegolf. Hoe dat uitzicht op die golf er uit ziet? Geen idee. Warm én natte voeten wellicht maar  als een  verfrissend bad zal het niet aanvoelen.

Dus gaan we er voor zorgen, met uw hulp, dat we de komende twee maanden fris en monter doorkomen.
Vandaar dat wij  graag  de volgende produkten tegemoet  zien, t.w.
zonnebrandmiddelen, handgel,  shampoo/doucheschuim,  tandpasta, zeep en deodorant.
Tevens op  speciaal verzoek van de voedselbank zou het fijn zijn als u ook denkt aan mondkapjes. Dit in verband met de verplichting deze tijdens het openbaar vervoer te dragen.
Een mooi keuzepakket. Hygiene en bescherming.

Dank voor uw bijdrage en plezierige vakantiemaanden gewenst.

Vanwege  de coronavirus kunnen de goederen bestemd voor de Voedselbank op woensdag van 9.30 - 11.30 uur en op donderdag van 19.30 - 21.00 uur in de kist gelegd worden. De kist wordt voor de ingang buiten  De Voorhof neergezet, zolang de maatregelen van het RIVM nog gehandhaafd worden.