Feest van de Geest 2020 verplaatst naar 2021

Helaas en zoals te verwachten was, gaat ook 'Feest van de Geest' dit jaar niet door en wordt verplaatst naar 2021.

Om met de woorden te spreken van Sonja Rinsema, voorzitter van de Stuurgroep Feest van de Geest,
Urechtse Heuvelrug, hopelijk ontmoeten we elkaar in 2021 met een prachtig Feest van de Geest.

 

Tijdens Hemelvaartsdag 21 mei, het weekend erna, 23 en 24 mei en het hele Pinksterweekend, 30, 31 mei en 1 juni, zijn in de Utrechtse Heuvelrug en Woudenberg kerken open die deelnemen aan het “Feest van de Geest”. In de Voorhof wordt een werk van Leonoor Vos geëxposeerd. We hopen dat er tijdens de openingstijden tussen 13-17 uur veel geïnteresseerden het kunstwerk komen bekijken.

We zijn op zoek naar mensen die gastheer/gastvrouw willen zijn zodat de bezoekers een warm welkom krijgen. Elke middag zijn er 4 mensen nodig. Wilt u laten weten wanneer u aanwezig kunt zijn? U kunt zich opgeven bij Henk Boom, taakgroep Eredienst en Alette van de Lagemaat, taakgroep Verdieping en Ontmoeting, avdlagem @ kpnmail.nl 06 – 1294 9866.