Najaarsmarkt 2020 – kom ons team versterken!

De najaarsmarkt laat nog een poos op zich wachten. Toch is er een aantal zaken die we met u willen delen. De huidige commissie van de najaarsmarkt zal straks voor de vierde keer de najaarsmarkt gaan organiseren. Daarbij denken we ook alvast aan de toekomst. De organisatie van de markt zal over een jaar deels vervangen moeten gaan worden. Daarom zijn we op zoek naar nieuwe mensen die een deel van de organisatie op zich willen gaan nemen, zodat het organiseren van de markt gewaarborgd blijft.
 
We zijn dan ook dringend op zoek naar:
•             iemand voor PR en communicatie
•             iemand voor het organiseren van de veiling
•             iemand voor de contacten met de kringloopwinkel
•             iemand voor de organisatie van het transport
•             coördinator buitengebeuren
 
Het vraagt in de maanden september tot november gemiddeld 2 uur per week van uw tijd, de week van de markt wel wat meer. Kom ons team versterken en houd zo de Najaarsmarkt levend.

Aanmelden bij: sonja.van.dijk [apenstaartje] kpnmail.nl