Ring Doorn – afgelast

HELAAS GAAT OOK DE ONTMOETINGSAVOND VAN DE RING DOORN i.v.m. het coronavirus NIET DOOR !
                                                       Er wordt naar een andere datum gezocht.

De Ring Doorn is een paar jaar geleden geïntroduceerd en bestaat uit 14 gemeenten, die elkaar regelmatig ontmoeten en elkaar met raad en daad bijstaan. Twee keer per jaar wordt er een ontmoetingsavond georganiseerd, telkens in een andere gemeente van de ring. Iedere gemeente kiest zijn eigen onderwerp voor de avond. Deze avonden zijn niet alleen bedoeld voor kerkenraadsleden, maar ook gemeenteleden zijn van harte welkom.
 
Op woensdag 25 maart as. wordt er weer een avond gehouden van de Ring Doorn en deze keer wordt de avond verzorgd door de Protestantse Gemeente Leersum en gehouden in de Michaëlkerk, Kerkplein 1 aldaar. De inloop is vanaf 19.30 u.