40-dagentijd

We leven toe naar Pasen, het feest van Jezus opstanding uit de dood. Jezus zei: “Sta op!” tegen zieken en mensen die lijden onder onrecht. Hij riep zelfs doden tot leven. En Hij gaf zijn eigen leven voor ons als ultieme daad van liefde. Niet het duister, maar de liefde overwon. 
 
Elke zondag zal vanaf 23 februari een folder worden uitgegeven naast de zondagsbrief om stil te staan en in beweging te komen voor anderen tijdens de 40 dagen op weg naar Pasen. Dit kan door te gaan sparen voor de Stichting Straatpastoraat Amersfoort en omgeving.
 
Via de vastenkaart, die samen met de  spaardoosjes uitgedeeld worden, kunt u bijhouden hoeveel tijd/geld u bespaart. Vasten kan betekenen dat je ergens van afziet. Een voorbeeld hiervan is bijgaande vastenkaart. De veertigdagen tijd brengt u/je iedere dag een stapje dichter bij het Paasfeest.                                                     
 
Thema van de vastentijd 2020 is “Sta op” Leef vanuit geloof, hoop en liefde.