Moeilijke teksten

Op dinsdag 7 januari komen we weer bij elkaar om samen naar een moeilijke tekst te kijken. De laatste tijd hebben we gelezen in een aantal apocriefe boeken: ‘De geboorte van Maria’ en ‘Judith’ Boeken die niet in de bijbel staan, maar wel belangrijk kunnen zijn om meer te begrijpen over het Jodendom of het Christendom.
 
Deze keer willen we een boek bekijken uit een traditie die uiteindelijk door de Christelijke wereld niet geaccepteerd is: ‘Het evangelie naar Thomas.’ Uit welke traditie komt dit boek en voegt het iets toe aan het Christendom? In De Voorhof zullen ruim op tijd een aantal afdrukken van het boek gereed liggen. Wie het digitaal wil ontvangen kan een e-mail sturen naar pieterkoekkoek [apenstaartje] gmail.com. We beginnen op 7 januari om 20.00 uur in De Voorhof.