Loterij Stichting Straatkinderen Medellín

De Stichting Straatkinderen Medellín heeft groot nieuws: zij organiseren een loterij. De opbrengst van deze loterij is bestemd voor het aanleggen van een nieuw multifunctioneel sportveld. De stichting bevindt zich in een achterstandswijk en door dit veld te realiseren creëren zij een plek waar buurtbewoners en ‘hun’ kinderen veilig kunnen sporten en spelen. Met het nieuwe sportveld willen zij nieuwe sporten aanbieden, zoals basketbal en tennis. Kinderen mogen gratis gebruik maken van de activiteiten en faciliteiten mits ze naar school gaan. Het doel hiervan is om kinderen te motiveren om naar school te gaan om hun toekomstperspectief te verbreden. Help mee om dit sportveld te realiseren!

Win een reis door Colombia
De hoofdprijs is een volledig georganiseerde reis door Colombia! (Deze reis is mogelijk gemaakt door sponsoren.) Een 15-daagse reis voor 2 personen, inclusief comfortabele hotels, vliegtickets van KLM, en nationale vluchten, met o.a. een bezoek aan Bogotá, Salento en natuurlijk Medellín. De tweede prijs is een mooi Colombiaans pakket met een boek, een cd van het muziekproject en echte Colombiaanse koffie.

Loten kopen?
De loten kosten €10,- per stuk. Je kunt ze als volgt kopen:
1. Stuur een email met je voor- en achternaam + het aantal loten dat je wilt kopen naar loterij [apenstaartje] straatkinderenmedellin.com
2. Je ontvangt je lotnummer(s) en een tikkie (betaalverzoek)*
3. Als je hebt betaald, ontvang je een bevestiging van betaling met (nogmaals) je lotnummer(s).
*Liever zelf overmaken? Het rekeningnummer is: IBAN NL97 ABNA 082 93 75 295 t.n.v. Straatkinderen Medellín, o.v.v. Loterij, uw voor en achternaam

Verkoop: tot en met vrijdag 7 februari 2020 en de trekking is op zaterdag 8 februari 2020