Sint Franciscuslunch

Op zondag 6 oktober 2019 hopen we een eerste Sint Franciscuslunch te organiseren in de H. Catharinakerk. De lunch begint om ongeveer 12.15 uur. U bent van harte welkom. Tijdens de lunch horen we meer over het leven van sint Franciscus, een verhaal waarin het gaat over de zorg en aandacht voor de aarde en alles wat leeft. We gaan met elkaar in gesprek over onze zorg voor het klimaat en op welke manier wij een bijdrage kunnen leveren aan duurzaamheid.

Voor de lunch is er om 11 uur een viering in de H. Catharinakerk waaraan het interkerkelijk koor Rejoice o.l.v. Trees Meijer en Bram van der Mark zal meewerken.

Nodig gerust iemand uit om mee te komen.

Opgeven kan via intekenlijsten die 22 en 29 september in de hal liggen.
U mag ook een mail sturen naar  Angelique Martina-Spies a.martina [apenstaartje] xs4all.nl of Alette van de Lagemaat avdlagem [apenstaartje] kpnmail.nl