Uitnodiging voor de Startdag

De startdag vindt dit jaar plaats op zondag 8 september van 9:30 uur tot 14:00 uur. Zet deze datum vast in de agenda! Het thema dit jaar is: Een goed verhaal. Zie het als een moment na de vakantieperiode om elkaar weer te ontmoeten en de verhalen te delen over de afgelopen zomer. Samen maken we zo een goed begin van een nieuw seizoen. Iedereen is hierbij van harte uitgenodigd.

Idee voor een activiteit?
Samen vormen we de kerk en het is niet zo dat een klein groepje de activiteiten bepaald en dat is het. We willen mensen juist betrekken bij het vormgeven van de kerkgemeenschap. Wat kunt u doen? Wat kun jij organiseren? Maar ook: waar hebben we behoefte aan als gemeente, als wijk. Ons idee is om op de startdag activiteiten aan te bieden en ook op de andere zondagen in september. Ga eens met een groepje wandelen, spreek af voor de thee, lees en bespreek samen eens een figuur uit de Bijbel. Wij zijn benieuwd naar de ideeën.

E-mail: kerkproeverij [apenstaartje] pkndevoorhof.nl