Update van 4G-acties voor NachtZonderDak (NZD)

en de jongeren van 4G zijn druk bezig met acties om geld op te halen voor het goede doel: een beter bestaan en betere toekomstkansen voor straatkinderen in Zuid Amerika.

Via dit bericht willen we jullie alvast bedanken voor het ondersteunen van onze acties tot dusverre.

We zijn begonnen met een pannenkoekavond, waarbij we bijna 400 euro hebben opgehaald! Ook bij het verkopen van cake (92,90 euro) en de verkoop van rollen pepermunt etc. (73.30 euro) konden we op jullie gulle gaven rekenen! 

Blijft u ook vooral lege flessen inleveren. De eerste lading lege flessen zijn inmiddels verzilverd en hebben een mooi bedrag van 19,20 euro opgebracht. De kliko in de hal waar u de statiegeldflessen kwijt kunt, zal in ieder geval tot en met de NachtZonderDak (Hemelvaartsdag) blijven staan. Nogmaals veel dank voor het ondersteunen van onze acties voor NZD en hopelijk kunnen we de komende weken ook nog op u rekenen!