Sirkelslag Young

Op vrijdagavond 1 februari gaan we met onze jeugdgroep 4G weer meedoen met het spannende en leuke online-spel Nederland: Sirkelslag YOUNG. We zullen de strijd aangaan met andere kerkelijke jeugdgroepen in Nederland. Via een livestream staan we ook in verbinding met honderden andere jeugdgroepen in Nederland. 

Actief en creatief mét inhoud
Het wordt een actieve en creatieve avond mét theologische inhoud. Het thema dit jaar is: ‘Een nieuw begin’. Het verhaal gaat over Jozef. Soms maak je keuzes waar je achteraf spijt van hebt, loopt je leventje niet zoals je zou willen, misschien zit je zelfs wel in de put en weet je niet hoe je eruit moet komen. Je kunt altijd opnieuw beginnen, net als Jozef in de Bijbel. 

Ben je tussen de 12 en 16 jaar en wil je graag meedoen?
Je bent van harte welkom!! Meld je meteen aan via Jaap: ronde_jaap [apenstaartje] hotmail.com of tel. 0633586071.