Week van Gebed voor de Eenheid, 20-27 januari.

Het mooie van de week van gebed is, dat we, met elkaar meer inzicht mogen krijgen in de grootheid van God. Het thema is “Recht voor ogen” en de gebeden zijn samengesteld door gelovigen in Indonesië.  Zij vinden het belangrijk het recht voor ogen te houden als basis voor eenheid in hun land. Zij hebben ervaren hoe onrecht zorgt voor verdeeldheid en exclusiviteit. Zitten ook wij in Nederland niet midden in een toestand van onrechtvaardigheid door de Nashville-verklaring? En de verdeeldheid van onze kerken kennen we ook allemaal. Onderwerpen te over om samen te komen om te bidden. Boekjes en flyers in de hal van de kerk. In deze gebedsweek is er gelegenheid – zoals overigens elke week! – om mee te bidden op woensdagmorgen van 9.30 – 10.30 uur. Op woensdagavond 23 januari wordt er ook een Vesper gehouden. Van  18.45 uur – 19.30 uur.
Inlichtingen: Alette v.d. Lagemaat – 06 12 94 98 66 of Anneke Methorst 06 29 18 05 91.