Geef kleur aan je geloof

Op 15 januari van 9:30- tot 11:30 uur komen we bij elkaar rondom een Psalm, Bijbeltekst of lied. We denken samen na over de tekst en gaan aan de slag om dat creatief uit te werken. Ieder op zijn/haar eigen wijze. Met waterverf, kleurpotloden, pastel of wat je fijn vindt om mee te werken. Niets is fout en niet perfect is ook goed. Zolang je maar plezier hebt in het elkaar ontmoeten en creatief bezig zijn.

Het thema is: Mattheus 2: 13-15. De vlucht naar Egypte.

Graag zelf materiaal meebrengen. Waar je het liefste mee werkt, klein of groot, potloden, aquarel, pastel, vetkrijt. Grote canvas en acryl is niet zo handig, want bedenk wel dat je het weer mee naar huis moet nemen. Er staat een potje voor vergoeding van de koffie.

Breng ook gerust iemand mee.

Informatie en aanmelding: Anneke Methorst – 06 – 29 18 05 91 of anneke.methorst[apenstaartje]gmail.com