Noodhulp Sulawesi

Collecte ten behoeve Noodhulp na de Tsunami op Sulawesi op 21 oktober 2018 De diaconie verdubbeld de opbrengst.

Sulawesi is hard getroffen door natuurgeweld. Het dodental loopt snel op. Honderdduizenden mensen hebben dringend medische zorg, voedsel en water nodig. Een krachtige aardbeving gevolgd door een metershoge vloedgolf. Er wordt gesproken over mogelijk duizenden doden. Veel mensen zijn nog vermist en de buitengebieden zijn nog niet eens bereikt. Honderdduizenden mensen hebben nu hulp nodig. Daarom willen we de collecte van zondag 21 oktober 2018 ten goede laten komen voor de Noodhulp na deze ramp. Als u geld wilt over maken dan kan dit natuurlijk ook: IBAN NL45 RABO 0382 4662 68 t.n.v. Diaconie De Voorhof o.v.v. Noodhulp Sulawesi De diaconie zal de totale opbrengst van de collecte en het bedrag wat op de bankrekening wordt gestort verdubbelen! Helpt u ook mee?