Feest van de Geest

feest van de geest

Het is geweldig dat zestien kunstenaars uit de regio zich hebben laten inspireren door het Pinksterverhaal met als thema “LEVENSADEM” om een nieuw kunstwerk te maken. Nieuwe kunstwerken en de architectuur van de kerkgebouwen bleken in de afgelopen jaren een goed concept. Wij nodigen u van harte uit om eens te komen kijken.

Vijftien kerkgebouwen op de Utrechtse Heuvelrug en in Woudenberg zijn op donderdag 10 mei (Hemelvaart), zaterdag 12 mei, zondag 13 mei en zaterdag 19 mei t/m Pinkstermaandag 21 mei 2018 van 13.00-17.00 uur open.

Openingsavond:
Woensdag 9 mei 2018, aanvang 20.00 uur, is de grote openingsbijeenkomst in de Maartenskerk te Doorn. Met muziek, cabaret, een visuele presentatie en feestelijke korte toespraken luiden we dit prachtige evenement in, waarna we na afloop elkaar kunnen ontmoeten.

Landelijke website: www.feestvandegeest.nl/Utrechtse%20Heuvelrug/heuindex.php
Regionale website: www.feestvandegeestUtrechtseheuvelrug.nl

Voor het laatste nieuws:
Facebook: https://www.facebook.com/FeestvandeGeestUtrechtseHeuvelrug/
Twitter: https://twitter.com/FeestvdGeestUH
Contactpersoon voor de pers: SonjaRinsma; sonja.rinsma [apenstaartje] bsmail.nl