Vrijwilligersavond 2018

In en om De Voorhof zijn ruim 300 vrijwilligers actief die met hun talenten onze kerk kerk maken. En jij / u bent er vast één van. Om alle vrijwilligers te bedanken, nodigt de kerkenraad jou van harte uit voor de vrijwilligersavond in De Voorhof.

Van 17.30 uur tot 19.30 uur staat het eten en drinken voor jullie klaar. De jongeren van de taakgroep JOP staan klaar om iedereen een zorgeloze avond te bezorgen.

Loop tijdens het eten ook even langs bij de Modelvliegclub Vereniging Veenendaal. Deze mannen kunnen veel vertellen over en laten zien van hun modelvliegtuigen en drones.
Bij een fotobooth staat de fotograaf klaar om leuke (groeps-) foto’s te maken. Ook jullie (oppas-/klein-) kinderen kunnen gewoon mee-eten en zich vermaken op het springkussen, geschminkt worden of een glitter tattoo laten zetten. We zien jullie heel graag op vrijdag 15 juni!

In verband met de catering willen we graag weten hoeveel mensen er zullen komen.
Graag voor 8 juni opgeven via de mail: cobidelange74 [apenstaartje] gmail.com