Stapeldiner

De taakgroep Verdieping en Ontmoeting organiseert ook dit jaar, op zaterdag 3 februari, het stapeldiner. Bij een stapeldiner wordt het voorgerecht, hoofdgerecht en dessert op verschillende adressen geserveerd. Zo vormt zich bij elk gerecht een nieuw groepje mensen. Tijdens het eten willen we met elkaar in gesprek ter verdieping en ontmoeting.

We zoeken voor dit stapeldiner natuurlijk gasten én gastheren/gastvrouwen (die een voorgerecht en hoofdgerecht) willen maken. Het dessert nuttigen we met z’n allen op één en hetzelfde adres. Wie het leuk vindt om hieraan deel te nemen dan wel te koken kan zich opgeven. Opgave graag zo snel mogelijk!

Wat: Stapeldiner
Wanneer: Zaterdag 3 februari 2018 vanaf 18.00
Waar: Diverse adressen
Opgave: vanaf 07januari intekenlijst kerkhal of buurmansa [apenstaartje] gmail.com (Annelies Buurmans)