Documentairefilm: Hier ben ik

Predikant Ad van Nieuwpoort is regelmatig in de media te vinden. Zo schrijft hij teksten voor diverse kranten en tijdschriften en werkt hij mee aan TV- en radioprogramma's.

In Bloemendaal is gejaagdheid en grote ambitie de maatstaf. Elke zondag gaan enkele Bloemendalers naar de kerk van Ad van Nieuwpoort die hen via de Bijbel probeert te vertellen over de simpele schoonheid van het bestaan. In de documentaire “Hier ben ik” kijken we door de ogen van een aantal Bloemendalers mee die worstelen met hun levens waarin ambitie en gejaagdheid de standaard zijn geworden. Zo maakt de documentaire inzichtelijk dat op persoonlijk niveau God misschien wel uit het leven van velen is verdwenen, maar de behoefte aan een groter verhaal over ons leven niet.

Tijd: 19:00 uur
Plaats: Koningshof, Kerkplein 1, 3941HV Doorn