Verlies en dan?

Ds Beate Rose vertelt over haar werk als geestelijk verzorger in de ouderen en hospicezorg. Loslaten en afscheid nemen horen bij het leven. Maar wat als je een verlies lijdt dat zo ingrijpend is dat je leven stokt? Als je je partner, je gezondheid of je werk kwijtraakt, bijvoorbeeld? Is dat te verwerken? En zo nee, wat dan? Wat kun je doen – en beter niet doen– in de omgang met mensen die een zwaar verlies lijden? In verhalen, beelden en muziek staan we stil bij deze en andere vragen rond het thema verlies.

Ds. Beate Rose schrijft regelmatig over levensbeschouwelijke thema's in maandblad Open Deur. Ze werkte ook mee aan de special 'Ik mis je', een pastoraal geschenkboek voor mensen die een dierbare verloren.

Contactpersoon:: Ruud Gerritsen E-mail: gerritsenruud [apenstaartje] ziggo.nl
Wanneer:  20.00 uur (koffie/thee vanaf 19.30 uur)
Waar:  de kerkzaal van de Achthoek Scherpenzeel